poniedziałek, 30 października 2017

legalne zakłady bukmacherskie przez internet

TotoLotek jest w największym stopniu cenionym bukmacherem w Polsce. Spółka została powołana do życia w 1992 roku oraz jako jedyna z krajowych firm bukmacherskich przynależy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Firm Loteryjnych oraz Totalizatorów. Jest również najbardziej rozpoznawalnym realizatorem zakładów obustronnych wśród Polaków, nawet tych, którzy nie uczestniczą w zakładach. TotoLotek to legalny bukmacher, jaki część własnej aktywności oraz losowania demonstruje w kanałach telewizyjnych.

W całości TotoLotek jest częścią Intralotu - międzynarodowej firmy, która na rynku gier liczbowych, zakładów sportowych, gier hazardowych oraz innych jest uważana za jedną z największych korporacji. Intralot prowadzi aktywność w 53 krajach na globie.

TotoLotek funkcjonuje zgodnie z wydanymi przez Ministra Finansów koncesjami i regulaminami. Prowadzi i organizuje zakłady wzajemne, innymi słowy takie zakłady, jakich przedmiotem są wygrane pieniężne lub rzeczowe.

Wszystko polega na odgadywaniu:

• wyników sportowych we współzawodnictwie drużyn;
• wyników we współzawodnictwie innych podmiotów, na przykład wyścigów konnych.

Oferta TotoLotka jest właściwie niesłychanie bogata, przystaje do niej większa część dyscyplin sportowych. W 2010 roku bukmacher został uhonorowany złotym godłem w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta 2010. W 2008 roku totalizator został odznaczony orderem Laur konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2008 za wprowadzenie zakładów na wyścigi szwedzkich kłusaków. TotoLotek może zaproponować własnym konsumentom najogromniejszą propozycję zakładów bukmacherskich na rynku lokalnym. Cieszy się też wielkim zamiłowaniem wszystkich biorących udział w zakładach.
Wiecej na : typy n dzis

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz